Teckningar 1800-tal

Teckningar 1800-tal
Teckningar 1800-tal
Teckningar 1800-tal
Teckningar 1800-tal
Teckningar 1800-tal
Teckningar 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

TECKNINGAR 2 st, blyerts, 1800-tal, flickporträtt, Emma Medén, daterade 1864 resp 1868, yttermått ca 27x23 cm

gulnat papper, fläckar

787782

2020-07-02