Spegel med konsolbord

Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord

Klubbat för:

850 SEK

1 000 SEK

SPEGEL MED KONSONBORD 1900-talets mitt, bronserad samt förgyllda detaljer, skiva av marmor, höjd 56+170 cm, etikettmärkt Norelius & Thorssell Gefle

787785

2020-06-28