Klubbat för:
850 SEK
1 000 SEK
SPEGEL MED KONSONBORD 1900-talets mitt, bronserad samt förgyllda detaljer, skiva av marmor, höjd 56+170 cm, etikettmärkt Norelius & Thorssell Gefle
787785
2020-06-28