Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FIGURINER, 2 st, porslin, Scheibe-Alsbach, 1900-tal, polykromt bemålade, föreställande "Garde Imperiale", höjd ca 29 cm
Smärre slitage, skadad fot, trumpinne saknas, nagg på öra
787794
2020-06-28
Gör en kostnadsfri värdering här