Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LOKOR, 3 par, 1700/1800-tal, delvis skuren dekor, delvis bemålade
Enligt uppgit ett par sk, kyrkselar frän Böle
Zustandsbeschreibung
Slitage
787824
2020-06-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner