Lokor 3 par

Lokor 3 par
Lokor 3 par
Lokor 3 par
Lokor 3 par
Lokor 3 par
Lokor 3 par
Lokor 3 par
Lokor 3 par
Lokor 3 par
Lokor 3 par

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

LOKOR, 3 par, 1700/1800-tal, delvis skuren dekor, delvis bemålade

Enligt uppgit ett par sk, kyrkselar frän Böle

Zustandsbeschreibung

Slitage

787824

2020-06-30