Gio Ponti korgstol
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
GIO PONTI & LIO CARMINATI, korgstol, 1900-tal, påfågelmodell, rotting, höjd ca 127, sitthöjd 43 cm
HISTORIK: Formgiven 1950 för kryssaren Conte Biancamano
Kuntoraportti
Bruksslitage, skador
787829
Päivämäärä:
2020-06-28