Carl U.O. Andersson

Carl U.O. Andersson
Carl U.O. Andersson
Carl U.O. Andersson
Carl U.O. Andersson
Carl U.O. Andersson
Carl U.O. Andersson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

CARL U.O. ANDERSSON (1912-2008): "Porträttstudie "Olle"", signerad Coua, a tergo etikett, olja på duk, 40x30 cm

Löst monterad i ramen

787832

2020-06-28