Carl O.U. Andersson

Carl O.U. Andersson
Carl O.U. Andersson
Carl O.U. Andersson
Carl O.U. Andersson

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL U.O. ANDERSSON (1912-2008): Venedigmotiv, signerad Coua, a tergo etikett, olja på duk, ca 39x86 cm

787835

2020-06-28