COASTERS

COASTERS
COASTERS
COASTERS
COASTERS
COASTERS
COASTERS
COASTERS
COASTERS

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

COASTERS, 12 st, mässing samt vitmetall, 1900-talets andra hälft, replikor efter Ludvig XVI-mynt, diameter ca 8,

Bruksslitage

787836

2020-06-30