Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1950/60-tal, 3-sits, ben i teak, stoppade dynor med klädsel i grönt skinn, sitthöjd ca 42, längd 180 samt djup 80 cm

Ställvis slitage, bruks och åldersrelaterat slitage

787849

2020-06-29