Orientmatta Tabriz 262x171

Orientmatta Tabriz 262x171
Orientmatta Tabriz 262x171
Orientmatta Tabriz 262x171
Orientmatta Tabriz 262x171
Orientmatta Tabriz 262x171
Orientmatta Tabriz 262x171
Orientmatta Tabriz 262x171
Orientmatta Tabriz 262x171

Klubbat för:

8 000 SEK

10 000 SEK

ORIENTMATTA, Tabriz, semiantik, signerad "Ghalichebaft" samt "Yaghubi", ull, tätknuten, ca 262x171 cm

Ingår i temaauktionen "Mattor"

Buksslitage, smärre fläckar

787863

2020-06-30