Klubbat för:
8 000 SEK
10 000 SEK
ORIENTMATTA, Tabriz, semiantik, signerad "Ghalichebaft" samt "Yaghubi", ull, tätknuten, ca 262x171 cm
Ingår i temaauktionen "Mattor"
Buksslitage, smärre fläckar
787863
2020-06-30