1552 - Arbetsbord / köksbänk

1552 - Arbetsbord / köksbänk
1552 - Arbetsbord / köksbänk

Såld för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARBETSBORD / KÖKSBÄNK med (2) SIDOBORD, 3 delar, klarlackerad furu, arbetsbordet med underhylla, 1900-tal, höjd 83, 140 x 78 cm, Sidoborden ca 80 x 80 cm

Bruksslitage

787890

2020-08-23