Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ARBETSBORD / KÖKSBÄNK med (2) SIDOBORD, 3 delar, klarlackerad furu, arbetsbordet med underhylla, 1900-tal, höjd 83, 140 x 78 cm, Sidoborden ca 80 x 80 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
787890
2020-08-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner