Komposition James Coignard

Komposition James Coignard
Komposition James Coignard
Komposition James Coignard
Komposition James Coignard

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2005): komposition, carborundum etsning, signerad och numrerad J. Coignard 29/90, ca 46 x 39 cm

787896

2020-07-01