Komposition James Coignard

Komposition James Coignard
Komposition James Coignard
Komposition James Coignard
Komposition James Coignard

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2005): komposition, carborundum etsning, oramat blad, signerad och numrerad J. Coignard 41/90, ca 39 x 45 cm

787898

2020-07-01