Klubbat för:
900 SEK
1 500 SEK
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2005): komposition, carborundum etsning, oramat blad, signerad och numrerad J. Coignard 41/90, ca 39 x 45 cm
787898
2020-07-01