Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLYKTA, PLAFOND, 2 st, 1900-talets senare del, metall och glas, lykta med lövformad takkopp samt etikettmärkt taurus, höjd ca 16 resp. 21 cm
Ett glas med skador
787906
2020-06-28
Gör en kostnadsfri värdering här