Takarmaturer Taurus

Takarmaturer Taurus
Takarmaturer Taurus
Takarmaturer Taurus
Takarmaturer Taurus
Takarmaturer Taurus
Takarmaturer Taurus

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLYKTA, PLAFOND, 2 st, 1900-talets senare del, metall och glas, lykta med lövformad takkopp samt etikettmärkt taurus, höjd ca 16 resp. 21 cm

Ett glas med skador

787906

2020-06-28