Klubbat för:
1 200 EUR
Schätzwert
1 500 EUR
Beschreibung
EMILE BERNARD (1868-1941) landskap, signerad, olja på pannå, 73x100 cm
Billnäs goes online
Zustandsbeschreibung
787910
2020-07-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner