Emile Bernard oljemålning

Emile Bernard oljemålning
Emile Bernard oljemålning
Emile Bernard oljemålning
Emile Bernard oljemålning
Emile Bernard oljemålning
Emile Bernard oljemålning
Emile Bernard oljemålning
Emile Bernard oljemålning

Klubbat för:

1 200 EUR

Schätzwert

1 500 EUR

Beschreibung

EMILE BERNARD (1868-1941) landskap, signerad, olja på pannå, 73x100 cm

Billnäs goes online

Zustandsbeschreibung

787910

2020-07-04