Klubbat för:
130 EUR
Utropspris
200 EUR
ANNA SNELLMAN (1884-1962) stilleben, signerad, olja på duk, 38x46 cm
Billnäs goes online
787915
2020-07-04
Gör en kostnadsfri värdering här