Lampbord

Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORD, Louis XVI stil, bonad trä, njurformad, mässingsbeslag, sarg med låda, hylla nedtill, ca 54x38, höjd ca. 71 cm

Bruksslitage, lagning

787922

2020-06-29