Aalto-blommans del 3 av Alvar Aalto

Klubbat för:

60 EUR

Utropspris

150 EUR

ALVAR AALTO, skål, "Aalto-blomman" del 3, signerad Alvar Aalto - Karhula, 1930-/40-tal, ljusblått glas blåst i träform, höjd 11,5 cm, bredd 23 cm

Billnäs goes online

Skada / reparation

787931

2020-07-04