Klubbat för:
60 EUR
Utropspris
150 EUR
ALVAR AALTO, skål, "Aalto-blomman" del 3, signerad Alvar Aalto - Karhula, 1930-/40-tal, ljusblått glas blåst i träform, höjd 11,5 cm, bredd 23 cm
Billnäs goes online
Skada / reparation
787931
2020-07-04
Gör en kostnadsfri värdering här