Spegel gustaviansk stil

Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPEGEL, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, träskuren förgylld dekor, fasettslipat glas, höjd 144x54 cm

Mindre färgsläpp

787932

2020-06-28