Tapio Wirkkala

Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

TAPIO WIRKKALA, KONSTGLAS, 3 st, signerade Tapio Wirkkala iittala, 1950-tal, kammslipat klart glas, höjd 3,5-8cm, bredd 6-17,5 cm

Billnäs goes online

787943

2020-07-04