Fåtöljer 1900-talets andra hälft
Klubbat för:
3 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
FÅTÖLJER, 1 par, med fotpallar, 1900-talets andra hälft, stomme i betsad bok, klädsel i brunt läder, klädda knappar, sitthöjd ca 35 cm
Kuntoraportti
Skinn med slitage
787945
Päivämäärä:
2020-06-29