Friedrich Schroeder-Sonnenstern färgkrita

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000 SEK

FRIEDRICH SCHROEDER-SONNENSTERN (Tyskland 1892-1982) "Die mondmoralische triologie", signerad och daterad F. S. Sonnerstern 1964, färgkrita på pannå av papp, 72,5 x 51 cm.

787962

2020-09-13