Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000 SEK
FRIEDRICH SCHROEDER-SONNENSTERN (Tyskland 1892-1982) "Die mondmoralische triologie", signerad och daterad F. S. Sonnerstern 1964, färgkrita på pannå av papp, 72,5 x 51 cm.
787962
2020-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här