Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Landskapsvy med berg i bakgrunden, 1700/1800-tal, olja på duk, uppsatt på pannå, ca 59x82 cm
Krackelyr
787968
2020-06-30
Gör en kostnadsfri värdering här