OIdentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Landskapsvy med berg i bakgrunden, 1700/1800-tal, olja på duk, uppsatt på pannå, ca 59x82 cm

Krackelyr

787968

2020-06-30