Anti Favén oljemålning

Anti Favén oljemålning
Anti Favén oljemålning
Anti Favén oljemålning
Anti Favén oljemålning
Anti Favén oljemålning
Anti Favén oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ANTTI FAVÉN (1882-1948) Kvinnlig modell, signerad samt daterad 1942, olja på duk uppsatt på pannå, ca 74x59 cm

787970

2020-06-30