Gunnar Löberg oljemålning

Gunnar Löberg oljemålning
Gunnar Löberg oljemålning
Gunnar Löberg oljemålning
Gunnar Löberg oljemålning
Gunnar Löberg oljemålning
Gunnar Löberg oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GUNNAR LÖBERG (1893-1950): Motiv med fästning, ej signerad, olja på duk uppsatt på pannå, ca 61x61 cm

787971

2020-06-30