Severin NIlsson oljemålning

Severin NIlsson oljemålning
Severin NIlsson oljemålning
Severin NIlsson oljemålning
Severin NIlsson oljemålning
Severin NIlsson oljemålning
Severin NIlsson oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SEVERIN NILSON (1846-1918): Skogsparti, signerad, olja på duk uppsatt på pannå, ca 42x27 cm

787972

2020-06-30