Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1600/1700-tal, motiv med kvinna som ammar ett barn, olja på pannå, ca 29x37 cm

Smärre färgbortfall, retuscher

787975

2020-06-30