Trädgårdsmöbel

Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSMÖBEL, 5 dlr, 1900-talets andra hälft, enligt uppgift inköpt på NK, blålackerad metall, ihopfällbara, bestående av bord, 2+2 stolar, sitthöjd ca 45 cm

Brukslitage, smärre ytskador

787996

2020-06-29