Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, Chippendale, 1930/40-tal, klofötter, fanér i björk, höjd ca 63, diameter 100 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

788006

2020-07-01