Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
ALFRED SCHÖNIAN (1856-1936): änder och tupp, signerad, A Schönian, münchen, olja på pannå, ca 16x12 cm
Zustandsbeschreibung
788013
2020-06-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner