Klubbat för:
640 EUR
500 EUR
ALVAR AALTO, BORD, Artek, 1900-talets mitt, lackad björk och masurbjörk fanerad bordsskiva, diameter 89 cm, höjd 67 cm
Billnäs goes online
788024
2020-07-04