Alvar Aalto runt bord

Alvar Aalto runt bord
Alvar Aalto runt bord
Alvar Aalto runt bord
Alvar Aalto runt bord
Alvar Aalto runt bord
Alvar Aalto runt bord

Klubbat för:

640 EUR

500 EUR

ALVAR AALTO, BORD, Artek, 1900-talets mitt, lackad björk och masurbjörk fanerad bordsskiva, diameter 89 cm, höjd 67 cm

Billnäs goes online

788024

2020-07-04