Grafikmappar Mejans 1989-1993

Grafikmappar Mejans 1989-1993
Grafikmappar Mejans 1989-1993
Grafikmappar Mejans 1989-1993
Grafikmappar Mejans 1989-1993
Grafikmappar Mejans 1989-1993
Grafikmappar Mejans 1989-1993
Grafikmappar Mejans 1989-1993
Grafikmappar Mejans 1989-1993
Grafikmappar Mejans 1989-1993
Grafikmappar Mejans 1989-1993
Grafikmappar Mejans 1989-1993
Grafikmappar Mejans 1989-1993

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GRAFIKMAPPAR, 5 st, "Mejans 1989-1993", litografier, bl.a. K G Nilson, numrerad i en 50 upplaga, varierande mått

788025

2020-06-29