173 - Figurin mops

173 - Figurin mops
173 - Figurin mops
173 - Figurin mops
173 - Figurin mops
173 - Figurin mops
173 - Figurin mops

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURIN, föreställande mops, löst/vridbart huvud, bemålat lergods, märkt BB 179, 1800-/1900-tal, England, höjd ca 22 cm

Visst slitage / färgbortfall

788039

2020-08-21