Soffa gustaviansksti 1900-tal

Soffa gustaviansksti 1900-tal
Soffa gustaviansksti 1900-tal
Soffa gustaviansksti 1900-tal
Soffa gustaviansksti 1900-tal
Soffa gustaviansksti 1900-tal
Soffa gustaviansksti 1900-tal
Soffa gustaviansksti 1900-tal
Soffa gustaviansksti 1900-tal
Soffa gustaviansksti 1900-tal
Soffa gustaviansksti 1900-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA, gustavianskstil, 1900-tal, skuren dekor, senare bemålning, längd ca 145, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage, mindre fläckar

788044

2020-07-02