Fåtölj Bröderna Anderrson

Fåtölj Bröderna Anderrson
Fåtölj Bröderna Anderrson
Fåtölj Bröderna Anderrson
Fåtölj Bröderna Anderrson
Fåtölj Bröderna Anderrson
Fåtölj Bröderna Anderrson
Fåtölj Bröderna Anderrson
Fåtölj Bröderna Anderrson
Fåtölj Bröderna Anderrson
Fåtölj Bröderna Anderrson
Fåtölj Bröderna Anderrson
Fåtölj Bröderna Anderrson

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BRÖDERNA ANDERSSON, fåtölj med nackkudde, fåtölj, 1960-tal, stomme i teak, klädsel i svart konstläder, klädda knappar, reglerbar ryggdel

Smärre ytskador,

788046

2020-06-29