Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå, par vid häst, 1800-tal, 36,5 x 29 cm, ej signerad.
Mindre fläckar, krackelyr, retuscher.
788063
2020-08-05
Gör en kostnadsfri värdering här