Okänd konstnär

Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå, par vid häst, 1800-tal, 36,5 x 29 cm, ej signerad.

Mindre fläckar, krackelyr, retuscher.

788063

2020-08-05