R Fischer oljemålning

R Fischer oljemålning
R Fischer oljemålning
R Fischer oljemålning
R Fischer oljemålning
R Fischer oljemålning
R Fischer oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

R FISCHER, stilleben, signerad och daterad 1919, olja på duk uppsatt på pannå, ca 56x82 cm

Ställvis färgbortfall, krackelyr

788066

2020-07-04