1663 - Mässingsljusstakar 1800-/1900-tal

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, 29 st, mässing, 1800-/1900-tal, höjd upp till ca 22 cm

Varierande slitage

788071

2020-08-23