Bordsur Japy Frères
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSUR, 1800-talets andra hälft, Frankrike, svartmålad med förgyllda mässingsdetaljer, urverket märkt Japy Frères, höjd ca 38 cm
Pendel medföljer, fästet trasigt, nyckel saknas, fodral skadat
788072
2020-06-29