Bordsur Japy Frères

Bordsur Japy Frères
Bordsur Japy Frères
Bordsur Japy Frères
Bordsur Japy Frères
Bordsur Japy Frères
Bordsur Japy Frères
Bordsur Japy Frères
Bordsur Japy Frères
Bordsur Japy Frères
Bordsur Japy Frères
Bordsur Japy Frères
Bordsur Japy Frères

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUR, 1800-talets andra hälft, Frankrike, svartmålad med förgyllda mässingsdetaljer, urverket märkt Japy Frères, höjd ca 38 cm

Pendel medföljer, fästet trasigt, nyckel saknas, fodral skadat

788072

2020-06-29