1553 - Karmstol pall och bord
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
800 SEK
KARMSTOL och PALL, delvis svarvad, betsad bok, flätad sjögrässits, sitthöjd / höjd ca 48 cm, SIDOBORD, björk, sengustaviansk stil, höjd ca 77, 41 x 38 cm,
Bruksslitage, sitsar med vissa skador
788079
2020-08-23