1553 - Karmstol pall och bord

1553 - Karmstol pall och bord
1553 - Karmstol pall och bord

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

KARMSTOL och PALL, delvis svarvad, betsad bok, flätad sjögrässits, sitthöjd / höjd ca 48 cm, SIDOBORD, björk, sengustaviansk stil, höjd ca 77, 41 x 38 cm,

Bruksslitage, sitsar med vissa skador

788079

2020-08-23