1664 - Fajansplatta proveniens Gamla kassam

Klubbat för:

400 SEK

800 SEK

FAJANSPLATTA, från ursprunglig, senare riven kakelugn i Gamla Kassan, 1750-tal, ca 31 x 23,5 cm

Slitage, avslag

788084

2020-08-23