1668 - SKÄRMASKIN Electrolux Dito

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ELECTROLUX, skärmaskin, modell Dito, aluminium, metall, diverse tillbehör, elektrisk, 1900-/2000-tal

Bruksslitage, SAV garanterar ej funktionen

788100

2020-08-23