Kerstin Hörlin-Holmqvist soffbord
Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, soffbord, "Plommonet", ur serien "Paradiset", Nordiska Kompaniet, Triva-serien, 1900-talets andra hälft, stomme i valnöt, oval form, höjd ca 53, samt124x 56,5 cm
Smärre slitage, mindre märke
788108
2020-06-29