Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KERSTIN HÖRLIN-HOLMQUIST, "Lilla Adam", fåtölj, ur serien "Paradiset", Nordiska Kompaniet, grön textil, sitthöjd ca 36 cm
Smärre slitage, torkad stoppning, repor
788110
2020-06-29
Gör en kostnadsfri värdering här