Barvagn engelsk stil

Barvagn engelsk stil
Barvagn engelsk stil
Barvagn engelsk stil
Barvagn engelsk stil
Barvagn engelsk stil
Barvagn engelsk stil
Barvagn engelsk stil
Barvagn engelsk stil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BARVAGN / SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, skivor fanérade i teak, svarvade benstolpar, detaljer i mässing, dubbelsidig låda, höjd ca 77, 83x41 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, nedsmutsning, framhjul ej fastmonterade

788113

2020-07-01