Väggspegel gustaviansk stil

Väggspegel gustaviansk stil
Väggspegel gustaviansk stil
Väggspegel gustaviansk stil
Väggspegel gustaviansk stil
Väggspegel gustaviansk stil
Väggspegel gustaviansk stil

Klubbat för:

3 600 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, förgylld, skuren dekor i trä och pastellage, ca 107x44 cm

Kuntoraportti

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ytlig nedsmutning

788120

Päivämäärä:

2020-07-01