Väggspegel gustaviansk stil
Klubbat för:
3 600 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
SPEGEL, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, förgylld, skuren dekor i trä och pastellage, ca 107x44 cm
Kuntoraportti
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ytlig nedsmutning
788120
Päivämäärä:
2020-07-01